Tak, dostaliśmy maszynę w zeszłym tygodniu. Ta maszyna była przyjemna, a dzięki serwisem posprzedażowym była bardzo profesjonalna.

Tester przepływu w stopie działa bardzo dobrze. Dostawa była szybsza niż się spodziewano, wspomnienia zespołu obsługi posprzedażnej były dobre, a wsparcie techniczne było doskonałe.

Chińczycy na Paraolimpiadzie w Tokio
najnowsze wiadomości o firmie Chińczycy na Paraolimpiadzie w Tokio

Igrzyska Paraolimpijskie zostały zorganizowane po raz pierwszy w 1960 roku. Jest to kompleksowa międzynarodowa impreza sportowa organizowana przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski i Międzynarodowy Komitet Paraolimpijski.Jest to kompleksowa międzynarodowa impreza sportowa przeznaczona specjalnie dla osób niepełnosprawnych.Odbywa się co cztery lata.

najnowsze wiadomości o firmie Chińczycy na Paraolimpiadzie w Tokio  0

W zakończonych właśnie finałach kobiet na 200 m stylem dowolnym S5 chińska zawodniczka Zhang Li wywalczyła w tych zawodach pierwsze miejsce i zdobyła złoty medal.

Gwizdkiem sędziego Zhang Li, który długo czekał na start, wpadł jak strzała do wody.Na dystansie 200 metrów Zhang Li zdobył tylko 2:46,53, aby zdobyć złoty medal Paraolimpiady w Tokio

najnowsze wiadomości o firmie Chińczycy na Paraolimpiadzie w Tokio  1

200 kobiet z poziomu S5.Od początku gry Zhang Li pozostaje w tyle za brytyjskimi graczami.Do ostatniego 50-metrowego sprintu Zhang Li zaczął wywierać naciski, stale zmniejszając dystans do brytyjskich graczy, by w końcu skutecznie obronić tytuł z niewielką przewagą 0,12 sekundy!

najnowsze wiadomości o firmie Chińczycy na Paraolimpiadzie w Tokio  2

Warto wspomnieć, że jest to piąty złoty medal olimpijski Zhang Li.W Rio pięć lat temu Zhang Li, który miał zaledwie 18 lat, za jednym zamachem zdobył cztery złote medale.Pięć lat później, w Tokio, wciąż walczy z siłą.